Święta za pasem...

Napisał: Aragorn, dnia 2008-12-25 13:05

Spokojnie, nie będziemy Wam składać życzeń skopiowanych z internetu. Mamy w zanadrzu coś znacznie lepszego. Świąteczną niespodziankę! O co się rozchodzi? Otóż postanowiliśmy wystartować z konkursem, ale nie byle jakim. Na zwycięzców czekać będą (TADAM!) 3 posady beta testerów, a co za tym idzie możliwość zagrania w „Czas Zapłaty” znacznie wcześniej.

To jednak nie wszystko. Za pierwsze miejsce przewidziany jest pradawny artefakt w postaci koszulki z logo „Czas Zapłaty”.

Na czym będzie polegał konkurs?

Tutaj należy wspomnieć o kolejnej niespodziance. Począwszy od 25 grudnia co dwa dni ukazywać się będą fragmenty opowiadania, traktującego o dawnych przygodach głównego bohatera. Zastanawiało Was kim tak naprawdę jest Rick? Jak trafił do koloni? Dlaczego został piratem?

Na te i wiele innych pytań poznacie odpowiedź już wkrótce.

Wróćmy jednak do konkursu. Na końcu każdego fragmentu opowiadania Rick stanie przed ważnym dylematem. Z której drogi skorzystać? Jak postąpić w danej sytuacji? Waszym zadaniem będzie wczuć się w jego rolę i wybrać właściwą opcję. Spośród osób najlepiej znających charakter naszego herosa (oraz całą serię Gothic) wylosujemy zwycięzców.

To by było na tyle, więcej dowiecie się 25 grudnia.

Czas Zapłaty - Medley

Napisał: Orcwarrior, dnia 2008-12-19 17:27

Wszyscy pamiętamy muzykę z Gothic I, choćby wpadający w ucho główny motyw czy nastrojowy utwór przygrywający w Starym Obozie, jednak wszystko, nawet to co bardzo dobre kiedyś się przejada i nudzi. Wzięlismy to pod uwagę, dlatego w “Czasie Zapłaty” będzie można usłyszeć całkiem nowa scieżkę dźwiękową towarzysząca wszystkim lokacjom, jako że prace są już prawie zakończone prezentujemy jedynie drobną cześć twórczości naszego muzyka - Triple’a w postaci medleya. Medley to inaczej miks kilku utworów muzycznych w wypadku Medleya “Czas Zapłaty” połączonej z prezentacją screenów oczywiście również z tej samej modyfikacji. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcenie do obejrzenia klipu, zachęcam do pobrania wersji w wysokiej jakości, muzyka jest naprawdę tego warta!

Z płynącej okazji chciałbym przedstawić również pracę pozostałej części teamu, są to artworki Elvansa oraz Połączenie pracy Thora (tekstura) i Angara (model) w postaci nowego topora.

Usprawnienia Graficzne

Napisał: Thoro, dnia 2008-11-30 19:25

Dla wielu pierwsza część Gothica z naturalnych przyczyn wiążę się z wiekową, żeby nie powiedzieć przedpotopową grafiką zaś hasła dotyczące poprawienia owej kojarzą z addonem G2Meshes&TexturePack bądź niewinnym podmienianiem tekstur przez modderów. Robiąc kolejny krok do przodu mamy przyjemność zaprezentować Wam całkiem nowe wodospady oraz odświeżony wygląd wody w formie porównania z wersją pierworodną oraz odpowiednikami znanymi z Gothic 2. Tym samym chcielibyśmy zapowiedzieć kolejne zmiany, jakie przyjdzie Wam zobaczyć w odmienionej kolonii. Standardowo oprócz nowych tekstur nie zabraknie również dodatków na miarę prezentowanych dziś wodospadów, ale i również całkiem nowych rzeczy dzięki którym kolonia karna stanie się jeszcze bardziej bogatsza i tajemnicza.

Rozpierducha 2: Latające trzewia

Napisał: Aragorn, dnia 2008-11-10 13:26

Panie i panowie, nadeszła wiekopomna chwila! Nie spodziewaliście się tego, a jednak. Dla nas bowiem nie ma nic niemożliwego. Przedstawiamy wam efekt wieloletniej, wyniszczającej pracy zespołu The Modders. Oto finalna wersja modyfikacji „Czas Zapłaty”!!!

No to pożartowaliśmy sobie, a teraz na poważnie: Dziś serwujemy wam tylko marny filmik ukazujący jeszcze marniejsze czary wykonane przez marnego orcwarriora i kilku jego marnych pomocników. Jak się wam nie chce to nie klikajcie:

Przy okazji mamy dla was ofertę nie do odrzucenia:

  • Chcesz wstąpić do naszego teamu, ale mama ci nie pozwala? Oto lista korzyści płynących z posłuszeństwa mamie i nam.
  • Mama: ciepły posiłek 3x dziennie.
  • The modders: Władza nad światem.

Poszukujemy:

  • skrypterów
  • scenarzystow
  • animatorów
  • muzyków
  • wszystkich ktorzy posiadają umiejętnosci oraz wolny czas

Kontakt: [email protected]

Pamiętajcie, że im więcej będzie chętnych do pomocy tym szybciej “Czas Zapłaty” ujrzy światło dzienne.