Dzień Screena

Napisał: Shergar, dnia 2008-07-05 16:45

Z inicjatywy administracji forum themodders.org ruszył “Dzień Screena”, który trwać będzie przez siedem dni. Wszystkie liczące się w Polsce grupy modderów Gothica pokażą screeny zwieńczające ich pracę. Będą to zupełnie nowe publikacje. Każdy będzie mógł wybrać jego zdaniem najlepszego screena a także najlepszy zespół modderski.

Zapraszamy do głosowania w konkursie.

Nowa strona.

Napisał: Shergar, dnia 2008-07-05 16:15

Serdecznie witamy wszystkich fanów serii Gothic na nowej stronie zespołu modderskiego TheModders. Strona ta umożliwi nam pełną prezentację modyfikacji Czas Zapłaty, nad którą obecnie pracujemy.

Tworząc stronę wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom graczy. Upublicznimy tu wszelkie informacje związane z modem jak i grupą TheModders. Prezentacja internetowa została podzielona na dwie główne kategorie:

  • themodders, tutaj znajdziecie wszystko co dotyczy zespołu.

  • Czas Zapłaty, wszystkie niezbędne inforamcje związane z modyfikacją Czas Zapłaty.

Dołożymy też wszelkich starań aby na bierząco informować o postępach prac nad modem. Dodatkowym atutem strony będzie także fakt, że w pierwszej kolejności to na jej łamach będziemy podawać najświeższe informacje, publikacje nowych screenów, klipy, etc.

Postaramy się także aby zawarytość merytoryczna strony nikogo nie rozczarowała i zachęciła do bliższego zapoznania się z nadchodzącym Czasem Zapłaty.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i życzymy przyjemnej lektury.

Dual Fight

Napisał: Orcwarrior, dnia 2008-07-04 10:15

Jakiś czas temu ukończyliśmy prace nad walką dwoma ostrzami w modyfikacji “Czas Zapłaty”. Jest to wynik ciężkiej harówki orcwarriora (skrypty), Waldxa (nowe animacje sekwencji ciosów), Elvansa (modele 3D nowych broni) oraz Thora (textury).

Jednocześnie chcemy poinformować, iż jesteśmy jedyną grupą modderską na całym globie, której udało się w pełni osiągnąć ten efekt.

Zachęcamy do oglądania!