Czas Zapłaty - Obóz na Bagnach

Napisał: Aragorn, dnia 2009-03-22 22:56

Jako że The Modders zawsze słowa dotrzymuje zgodnie z obietnicą serwujemy wam nowy film jeszcze w tym tygodniu (niedziela 23:00 xD ). Wiele było pytań na temat tego co tak naprawdę wydarzyło się na bagnach w “Czasie Zapłaty”.

W związku z tym postanowiliśmy wyprodukować klip, który w gruncie rzeczy niczego nie wyjaśni, a jedynie dołoży palących wnętrzności i frustrujących pytań. Odpowiedź na każde z nich została wyceniona na 99 zł. Nr konta podamy już w krótce :P

Czas Zapłaty - Medley

Napisał: Orcwarrior, dnia 2008-12-19 17:27

Wszyscy pamiętamy muzykę z Gothic I, choćby wpadający w ucho główny motyw czy nastrojowy utwór przygrywający w Starym Obozie, jednak wszystko, nawet to co bardzo dobre kiedyś się przejada i nudzi. Wzięlismy to pod uwagę, dlatego w “Czasie Zapłaty” będzie można usłyszeć całkiem nowa scieżkę dźwiękową towarzysząca wszystkim lokacjom, jako że prace są już prawie zakończone prezentujemy jedynie drobną cześć twórczości naszego muzyka - Triple’a w postaci medleya. Medley to inaczej miks kilku utworów muzycznych w wypadku Medleya “Czas Zapłaty” połączonej z prezentacją screenów oczywiście również z tej samej modyfikacji. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcenie do obejrzenia klipu, zachęcam do pobrania wersji w wysokiej jakości, muzyka jest naprawdę tego warta!

Z płynącej okazji chciałbym przedstawić również pracę pozostałej części teamu, są to artworki Elvansa oraz Połączenie pracy Thora (tekstura) i Angara (model) w postaci nowego topora.

Rozpierducha 2: Latające trzewia

Napisał: Aragorn, dnia 2008-11-10 13:26

Panie i panowie, nadeszła wiekopomna chwila! Nie spodziewaliście się tego, a jednak. Dla nas bowiem nie ma nic niemożliwego. Przedstawiamy wam efekt wieloletniej, wyniszczającej pracy zespołu The Modders. Oto finalna wersja modyfikacji „Czas Zapłaty”!!!

No to pożartowaliśmy sobie, a teraz na poważnie: Dziś serwujemy wam tylko marny filmik ukazujący jeszcze marniejsze czary wykonane przez marnego orcwarriora i kilku jego marnych pomocników. Jak się wam nie chce to nie klikajcie:

Przy okazji mamy dla was ofertę nie do odrzucenia:

 • Chcesz wstąpić do naszego teamu, ale mama ci nie pozwala? Oto lista korzyści płynących z posłuszeństwa mamie i nam.
 • Mama: ciepły posiłek 3x dziennie.
 • The modders: Władza nad światem.

Poszukujemy:

 • skrypterów
 • scenarzystow
 • animatorów
 • muzyków
 • wszystkich ktorzy posiadają umiejętnosci oraz wolny czas

Kontakt: [email protected]

Pamiętajcie, że im więcej będzie chętnych do pomocy tym szybciej “Czas Zapłaty” ujrzy światło dzienne.

Przywołanie Katrakanata

Napisał: Orcwarrior, dnia 2008-10-25 20:58

W czasie kiedy wszyscy oczekują prezentacji nowych czarów z modyfikacji Czas Zapłaty, The Modders serwuje inny klip przedstawiający rytuał przywołania potężnego demona - Katrakanata. Zachęcamy do oglądania. Dodam że premiera prezentacji czarów odbędzie sie wkrótce, naprawde warto czekać!

Gameplay z okazji rocznicy prac

Napisał: Orcwarrior, dnia 2008-08-27 12:22

Gameplay prezentujący nie omawiane dotąd nowości zawarte w modyfikacji “Czas Zapłaty”. Pozycja obowiązkowa dla każdego kto z niecierpliwością wyczekuje premiery

Oficjalny trailer

Napisał: Shergar, dnia 2008-07-05 17:06

Właśnie dzisiaj opublikowany został oficjalny trailer modyfikacji Czas Zapłaty.

Już teraz każdy może sprawdzić co czekać będzie graczy wcielających się w postać Ricka. Na pewno godnymi uwagi będą:

 • walka dwoma mieczami. Czyli zupełnie nowe animacje postaci, nowe kombosy, a przede wszystkim nowy sposób walki i eksterminacji pomiotu Beliara.

 • miecz runiczny. Jest to bardzo ciekawy oręż, który ewoluuje wraz z graczem. Mimo iż oręż jest naprawdę potężny, nigdy nie należy lekceważyć w Czasie Zapłaty przeciwnika.

 • nowe lokacje. Prócz zupełnie nowej historii czekają na graczy także nowe lokacje pełne grozy, pułapek i śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników.

 • zaawansowane skrypty. Czas Zapłaty to przede wszystkim innowacyjnie napisany systemy nauki i rozwoju postaci, świetnie zbalanowany poziom trudności, który można zmieniać, zupełnie nowe rozwiązania, które dane będzie odkryć graczom być może w tym roku.

 • realizm i klimat Gothica. Głównym wyznacznikiem tworzenia fabuły był realizm zachowywania się i życia skazańców w Kolonii Karnej. Czas Zapłaty jest modyfikacją przeznaczoną dla graczy o mocnych nerwach i wytrzymałej klawiaturze.

 • nowe przedmioty. Na potrzeby modyfikacji zostało stworzonych wiele nowych przedmiotów a także tekstur.

Czas Zapłaty oferuje znacznie więcej i na pewno nikt kto tak jak my uwielbia świat wykreowany przez Pyranha Bytes się nie rozczaruje. Postaramy się jeszcze przed premierą modyfikacji pokazać kilka dodatkowych klipów promujących Czas Zapłaty.

Miecz Runiczny

Napisał: Orcwarrior, dnia 05.07.2008, 09:54

Miecz runiczny to najpotężniejsza broń jaką przyjdzie nam władać w Czasie Zapłaty i generalnie wszystkich znanych i nieznanych modyfikacjach. Sam miecz jest niczego sobie wyglądającym brzeszczotem o przeciętnych możliwościach. Jednak z czasem staje się on niezwyciężoną bronią, a to za sprawą czarnej rudy. Im więcej jej zbierzemy tym miecz będzie zadawał większe obrażenia. Niby banalne, ale tu właśnie pojawia się największa innowacja w stosunku do broni z innych modów i zwykłych “gothiców”. Miecz runiczny jak sama jego nazwa wskazuje potrafi czerpać moc z run magii używanych dotąd tylko przez magów.

Dual Fight

Napisał: Orcwarrior, dnia 2008-07-04 10:15

Jakiś czas temu ukończyliśmy prace nad walką dwoma ostrzami w modyfikacji “Czas Zapłaty”. Jest to wynik ciężkiej harówki orcwarriora (skrypty), Waldxa (nowe animacje sekwencji ciosów), Elvansa (modele 3D nowych broni) oraz Thora (textury).

Jednocześnie chcemy poinformować, iż jesteśmy jedyną grupą modderską na całym globie, której udało się w pełni osiągnąć ten efekt.

Zachęcamy do oglądania!