Czas Zapłaty wspierany przez Gothic Site

Napisał: Orcwarrior, dnia 2008-07-22 01:56

Jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę z portalem Gothic Site. W praktyce partnerstwo oznacza to publikowanie newsów, przeprowadzanie wywiadów oraz umieszczania innych materiałów przez serwis. Dodatkowo Strefę Gothic wzbogacono o dział “Czas Zapłaty” poświęcony naszej modyfikacji, poza tym został przeprowadzony wywiad z twórcami modyfikacji, oraz utworzono dział na forum dotyczący naszej modyfikacji.

Mamy nadzieję ze współpraca będzie się układać pomyślnie.

Czas Zapłaty Wygrywa!

Napisał: Orcwarrior, dnia 2008-07-07 02:55

“Dzień Screena” na forum themodders.org zakończony. Przedstawione przez nas materiały zwiazane z “Czasem Zapłaty” przyczyniły się do sukcesu naszej grupy.

Zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursię na Najlepszy Screen deklasując konkurencję 5 grup modderskich z wynikiem 54.17% wszystkich głosów, to za sprawą tego screena.

walka dwoma mieczami

Również w konkurencji “Najlepiej zapowiadający się mod” osiągnelismy miażdzący sukces pokonując 8 grup modderskich i zdobywająć 49.07% sumy głosów.

Materiały przedstawione na dniu screena można oglądać na naszej stronie w dziale “Galeria”.

Dziękujemy wszystkim którzy na nas głosowali, obiecujemy że was nie zawiedziemy!

Oficjalny trailer

Napisał: Shergar, dnia 2008-07-05 17:06

Właśnie dzisiaj opublikowany został oficjalny trailer modyfikacji Czas Zapłaty.

Już teraz każdy może sprawdzić co czekać będzie graczy wcielających się w postać Ricka. Na pewno godnymi uwagi będą:

  • walka dwoma mieczami. Czyli zupełnie nowe animacje postaci, nowe kombosy, a przede wszystkim nowy sposób walki i eksterminacji pomiotu Beliara.

  • miecz runiczny. Jest to bardzo ciekawy oręż, który ewoluuje wraz z graczem. Mimo iż oręż jest naprawdę potężny, nigdy nie należy lekceważyć w Czasie Zapłaty przeciwnika.

  • nowe lokacje. Prócz zupełnie nowej historii czekają na graczy także nowe lokacje pełne grozy, pułapek i śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników.

  • zaawansowane skrypty. Czas Zapłaty to przede wszystkim innowacyjnie napisany systemy nauki i rozwoju postaci, świetnie zbalanowany poziom trudności, który można zmieniać, zupełnie nowe rozwiązania, które dane będzie odkryć graczom być może w tym roku.

  • realizm i klimat Gothica. Głównym wyznacznikiem tworzenia fabuły był realizm zachowywania się i życia skazańców w Kolonii Karnej. Czas Zapłaty jest modyfikacją przeznaczoną dla graczy o mocnych nerwach i wytrzymałej klawiaturze.

  • nowe przedmioty. Na potrzeby modyfikacji zostało stworzonych wiele nowych przedmiotów a także tekstur.

Czas Zapłaty oferuje znacznie więcej i na pewno nikt kto tak jak my uwielbia świat wykreowany przez Pyranha Bytes się nie rozczaruje. Postaramy się jeszcze przed premierą modyfikacji pokazać kilka dodatkowych klipów promujących Czas Zapłaty.

Miecz Runiczny

Napisał: Orcwarrior, dnia 05.07.2008, 09:54

Miecz runiczny to najpotężniejsza broń jaką przyjdzie nam władać w Czasie Zapłaty i generalnie wszystkich znanych i nieznanych modyfikacjach. Sam miecz jest niczego sobie wyglądającym brzeszczotem o przeciętnych możliwościach. Jednak z czasem staje się on niezwyciężoną bronią, a to za sprawą czarnej rudy. Im więcej jej zbierzemy tym miecz będzie zadawał większe obrażenia. Niby banalne, ale tu właśnie pojawia się największa innowacja w stosunku do broni z innych modów i zwykłych “gothiców”. Miecz runiczny jak sama jego nazwa wskazuje potrafi czerpać moc z run magii używanych dotąd tylko przez magów.