Nowe materiały

Napisał: Thoro, dnia 2009-08-28 12:59

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą prezentujemy pozostałe materiały, które nie zostały ukazane na Dniu Screena. Tym razem przedstawiamy znane Wam już Orle Gniazdo oraz odmienione lasy Górniczej Doliny. Dodatkowo załączamy również ilustracje Czerwonego Bagna, którą wykonał dla nas maax87.

Korzystając z okazji, przypominamy iż grupa The Modders z projektem Czas Zapłaty została faworytem teogorcznego “Dnia Screena” zdobywając tym samym średnią głosów 9,5 w kategorii “najlepiej zapowiadający się mod” oraz 77 głosów w kategorii “najlepszy screen”. Dziękujemy wszystkim tym którzy nas wspierali.

@ImageShack.us Nowe Screeny

Rozpoczęcie Dnia Screena

Napisał: Thoro, dnia 2009-07-25 13:45

Wystartował długo zapowiadany “Dzień Screena”. Do tegorocznej edycji przystąpiły cztery grupy prezentując projekty takie jak: Czas Zapłaty, Gniew Beliara, GerranHeart i World of War. Głosowanie odbywa się w kategorii na najlepszy screen oraz najlepiej zapowiadającego się moda. Udział w głosowaniu może wziąć każdy za pośrednictwem forum themodders.org.

@themodders.org Dzień Screena II.

Dzień screena

Napisał: Thoro, dnia 2009-07-24 11:11

Już 25 lipca powtórka z zeszłorocznego “Dnia Screena”. Dla mniej uważnych przypominamy, że jest to coroczna impreza na łamach theModders.org pozwalająca modderom na zaprezentowanie wyników prac nad swoimi projektami. Tegoroczna akcja obejmować będzie głosowanie na najlepszy mod oraz najładniejszego screena. Jak poprzednio tak i tym razem nie może na niej zabraknąć The Modders wraz z długo oczekiwanym Czasem Zapłaty. Przez ostatnie kilka miesięcy nie rozpieszczaliśmy Was nowymi materiałami z projektu a rzeczy którymi warto się pochwalić powstało naprawdę wiele, stąd też ustalony limit screenów, które można pokazać w ramach imprezy (10) nie ułatwił nam zadania.

W przypadku naszej grupy wstępnie przygotowane zostały 64 obrazy z gry przedstawiające różne lokacje, pory dnia i wydarzenia z czego musieliśmy wyłonić wspomnianą dziesiątkę. Po kilkugodzinnej selekcji, wielu dylematach i kwestionowaniu własnych wyborów udało nam się skomponować bardzo atrakcyjny set, który ujrzeć i ocenić będziecie mogli w “Dzień Screena”.

Czat z The Modders

Napisał: Orcwarrior, dnia 2009-07-11 00:23

Jeszcze dziś (sobota) o godzinie 20:00 odbędzie się konferencja podczas której każdy będzie mógł zadać nam dowolne pytanie (oczywiście związane z naszą twórczością). Zapraszamy do uczestnictwa tymbardziej że na pewno dużo czasu upłynie nim zdarzy się kolejna taka okazja.

Namiary na serwer IRC:

  • Host: chat.freenode.net
  • Kanał: ##tawerna (dwa krzyżyki!)
  • Operatorzy: DemonicalMonk Isentor

Lub dla nieposiadających klienta IRC:

http://webchat.freenode.net/?nick=&channels=%23%23tawerna