Oświadczenie

Napisał: Shergar, dnia 2009-04-17 22:53

Grupa TheModders chciałaby wydać oświadczenie dotyczące zablokowania możliwości komentowania materiałów prezentowanych na serwisie youtube.com. Ale najpierw chcielibyśmy przybliżyć co bardziej wybitnym kreaturom proces tworzenia modyfikacji.

A więc nad modyfikacją pracujemy rzeczywiście długo, nawet bardzo długo, ale nie dlatego, że tak to lubimy rozciągać w czasie, nie dlatego, że czerpiemy perwersyjną przyjemność z ciągłego przekładania daty premiery, ba nawet nie dlatego, że bawi nas prowokacja bądź naigrywanie się z Was, zacnych graczy, którym przecież mod należy się jak kupie kloaka.

Zdradzę wam sekret - wszystko tak się przedłuża bo nad modem realnie pracuje kilka osób [kilka to w tym wypadku liczba pomiędzy 1 a 5] i wyobraźcie sobie, że nikt nam za to nie płaci, że pracujemy nad modem w naszym wolnym czasie, w którym przecież moglibyśmy szerzyć ekshibicjonizm po parkach, podpalać trabanty, kraść torebki staruszkom, rzucać się krawężnikami, ba! nawet pisać durne komentarze na yt.

My jednak wolimy ten czas spożytkować robiąc CZ, walcząc z tonami bugów samego Gothica, które ujawniają się bardzo często, tworzyć fabułę wielkości G2, poprawiając tekstury, komponując nową muzę, nagrywając filmy. I o zgrozo - przecież my to wszystko robimy też dla Was, nie tylko dla własnej satysfakcji bo uwierzcie mi, że przyjemność z robienia modyfikacji mija tak po kilku miesiącach zamieniając się w trudne i niewdzięczne rzemiosło. Mam nadzieję, że powyższy tekst możliwie przejrzyście przybliży Wam naszą pracę i związane z nią trudy. Dlatego właśnie chcemy zablokować możliwość komentowania prezentowanych materiałów. Ci bardziej rozgarnięci na pewno przeżyją bez możliwości komentowania, wystarczy im to co prezentujemy w międzyczasie tworzenia modyfikacji. A reszta… No cóż, to już nie nasz problem. I pamiętajcie, że my nie czekamy na poklask czy zachwyty, chcemy tylko w spokoju skończyć prace nad modem - ani mniej, ani więcej. Team TheModders.

Oczywiście komentowanie jest nadal możliwe na naszym forum.

Czas Zapłaty - Obóz na Bagnach

Napisał: Aragorn, dnia 2009-03-22 22:56

Jako że The Modders zawsze słowa dotrzymuje zgodnie z obietnicą serwujemy wam nowy film jeszcze w tym tygodniu (niedziela 23:00 xD ). Wiele było pytań na temat tego co tak naprawdę wydarzyło się na bagnach w “Czasie Zapłaty”.

W związku z tym postanowiliśmy wyprodukować klip, który w gruncie rzeczy niczego nie wyjaśni, a jedynie dołoży palących wnętrzności i frustrujących pytań. Odpowiedź na każde z nich została wyceniona na 99 zł. Nr konta podamy już w krótce :P

Świąteczny konkurs - wyniki

Napisał: Aragorn, dnia 2009-01-13 18:42

Stało się! Przebrnąłem przez cztery tematy po brzegi wyładowane waszymi wypocinami i wydobyłem z tony spamu trzech zwycięzców, oto oni:

  1. mixer (udział w betatestach + koślawa koszulka z logo TM :P )
  2. Radixx (udział w betatestach)
  3. bROXmor (udział w betatestach)

Zwycięzcom gratulujemy, a przegranym składamy głębokie kondolencje.

Do szopy hej pasterze...

Napisał: Aragorn, dnia 2008-12-23 12:04

Spokojnie, nie będziemy Wam składać życzeń skopiowanych z internetu. Mamy w zanadrzu coś znacznie lepszego. Świąteczną niespodziankę! O co się rozchodzi? Otóż postanowiliśmy wystartować z konkursem, ale nie byle jakim. Na zwycięzców czekać będą (TADAM!) 3 posady beta testerów, a co za tym idzie możliwość zagrania w „Czas Zapłaty” znacznie wcześniej.

To jednak nie wszystko. Za pierwsze miejsce przewidziany jest pradawny artefakt w postaci koszulki z logo „Czas Zapłaty”.

Na czym będzie polegał konkurs?

Tutaj należy wspomnieć o kolejnej niespodziance. Począwszy od 25 grudnia co dwa dni ukazywać się będą fragmenty opowiadania, traktującego o dawnych przygodach głównego bohatera. Zastanawiało Was kim tak naprawdę jest Rick? Jak trafił do koloni? Dlaczego został piratem?

Na te i wiele innych pytań poznacie odpowiedź już wkrótce.

Wróćmy jednak do konkursu. Na końcu każdego fragmentu opowiadania Rick stanie przed ważnym dylematem. Z której drogi skorzystać? Jak postąpić w danej sytuacji? Waszym zadaniem będzie wczuć się w jego rolę i wybrać właściwą opcję. Spośród osób najlepiej znających charakter naszego herosa (oraz całą serię Gothic) wylosujemy zwycięzców.

To by było na tyle, więcej dowiecie się 25 grudnia.