Kolejna zapowiedź w "mediach"

Napisał: Thoro, dnia 2010-08-19 22:40

Mimo, że od bogatych akcji promocyjnych minęło już wiele czasu to zainteresowanie wokół Czas Zapłaty zdaje się wydawać nadal silne za co bardzo dziękujemy. Ostatnio w obrębie nowopowstałego serwisu gryinfo.com trudniącego się tematyką amatorskich modfikacji dla gier ukazała się kolejna już zapowiedź projektu. Niestety, dla osób czynnie śledzących nasz projekt może okazać się ona niczym interesującym w świetle obecnych już informacji. Problem dodatkowo pogłębiają bardzo stare screeny w żaden sposób już nie oddające teraźniejszego wyglądu naszej pracy. Wielka szkoda, ponieważ zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z redaktorami służąc informacją jak i specjalnie na tą okazje przygotowanym “pakietem prasowym” obwitym we wszelkie materiały graficzne ;). Rzeczony tekst przeczytacie tutaj.

Korzystając z okazji warto również odnotować krótką wzmiankę, jaka już pewen czas temu pojawiła się o nas w serwisie Insimilion. Bardzo dziękujemy.

Dzień Screena 2010

Napisał: Thoro, dnia 2010-08-12 20:37

Lada dzień już po raz trzeci rozpocznie się Dzień Screena - impreza modderów pod patronatem theModders.org. Jak zapowiadają organizatorzy, w odniesieniu do poprzednich edycji tym razem spodziewać się możemy wielu zmian i niespodzianek a największą z nich jest z pewnością zaproszenie do zabawy modderów ze sceny Mount & Blade, Wiedźmin i innych. Dzień Screena rozpocznie się 24 sierpnia i trwać będzie 7 dni. W imieniu swoim jak i forum theModders.org zapraszamy wszystkie grupy, jak i osoby niezależne do wzięcia udziału w tej corocznej imprezie. Jest to świetna okazja do promocji swojego dzieła, jak i ogólnej popularyzacji moddingu w Polsce. W tym roku wspierają nas: Poltergeist, Twierdza Insimilion, Tawerna Gothic, Gothic Site i Tawerna Four Ways. Wszyscy zainteresowani udziałem proszeni są o kontakt następującymi drogami:

Grupa The Modders odpowiedzialna za projekt Czas Zapłaty, jako zwycięzca obydwu poprzednich edycji Dnia Screena postanawia honorowo nie brać udziału w tegorocznej edycji.

Wakacyjny Raport

Napisał: The Modders, dnia 2010-08-12 20:37

Wszystkich tych, których niepokoi obecny stan rzeczy pragniemy uspokoić ponieważ podobnie jak w roku przeszłym z powodu przerwy wakacyjnej mod poszedł chwilowo w odstawkę. Nie usprawiedliwia to jednak długiego przestoju informacjyjnego jeszcze przed okresem letniej przerwy. W żadnym wypadku nie oznacza to jednak, że nic nie zostało zrobione co życzymy sobie już wkrótce udowodnić wraz z uruchomieniem nowej strony co też niestety przeciąga się nie po naszej myśli. Dziś w ramach drobnej rekompensaty i jako zwiastun tego co zrobiliśmy prezentujemy Wam odświeżoną wersje miecza runicznego:

miecz runiczny

Pozostaje mieć nadzieje, że jako The Modders wkrótce powrócimy do pełnego życia i będziemy mieć szanse na finalne zakończenie projektu Czas Zapłaty.

Prima Aprilis

Napisał: Thoro, dnia 2010-04-04 20:37

Jak już pewnie większość dostrzegła południowy news był jedynie Prima Aprilisowym żartem, naszym zdaniem z resztą bardzo udanym o czym świadczyły liczne i nie rzadko bardzo skrajne reakcje w różnych zakątkach Internetu. Szczególnie pozdrawiamy team The Dragon Masters i wszystkich tych, którzy wyzywali nas od naciągaczy i oszustów zapowiadając że i tak sięgną “po swoje” przez mniej legalne źródła ;). Wypada również podziękować portalowi Gothic Site, który spontanicznie i całkiem nieoczekiwanie dołączył do naszego żartu. Pozostaje sobie jedynie życzyć, że w pełni darmowy (a jakże!) Czas Zapłaty zostanie ukończony przed 1 kwietnia roku 2011 ponieważ i tu w kwestii psikusa poprzeczka została postawiona wysoko ;).

I parafrazując jedną z krytycznych opinii na nasz temat: Tak, The Modders to banda niepoważnych śmieszków, bo w przeciwieństwie do niektórych modding jest dla nas przede wszystkim zabawą a nie krucjatą i wyścigiem zbrojeń z klimatem ciężkim jak za Zimnej Wojny :).

Czuwaj! The Modders